Translate

Найбільш цікаві подорожі

24.03.2012 – 31.03.2012
    Туристсько-оздоровча експедиція «Весна 2012» с.Подобовець Міжгірського району Закарпатської області. Лижі, сноуборди, санчата… Снігове сходження на найвищу вершину Львівської області – г. Пікуй (1408м) разом з відомим альпіністом Грищенком В.І. Вісім учнів отримали відзнаку «Юний альпініст»08.07.2012 – 17.07.2012
Скаутське джемборі «Лебедівка» Татарбунарського району Одеської області за програмою «Плану заходів щодо відзначення 100-річчя українського скаутського руху у 2012 році на регіональних та національних рівнях», затвердженого Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України, за сприянням Державної служби молоді та спорту України. Змагання з гірської техніки, стрільба з лука, плавання на каяках, велосипеди, слеклайн, волейбол, бадмінтон, орієнтування… Відвідали Аккерманську фортецю в м. Білгород-Дністровський; лікувальні грязі  національного природного заповідника «Тузлівський лиман».

22-23 вересня 2012 року, на запрошення Всеукраїнської дитячої громадської організації «Ірбіс», учні КНВК ЗШІ№9 у кількості 25 чоловік прийняли участь у патріотичній акції «Вічний вогонь», присвяченій 100-річчю українського скаутського руху, яка проводилась у м. Києві на території Гідропарку у формі туристичного скаутського таборування. В програмі змагань стрільба з лука та пневматичної гвинтівки, скелелазіння, маунтінгбайк, спортивне орієнтування, слеклайн, веслування на катамаранах та байдарках, катання на квадроциклі. Волонтери організації «Ірбіс» провели психологічні тренінги з соціальної тематики «Що таке кохання» та «Як попередити конфлікти». Дуже захопливими були практичні заняття  з морської справи організації «Морські скаути», які завершилися катанням на парусному човні по Дніпру. На обід на нас чекала наступна приємна несподіванка – частування справжнього козацького кулішу. Наші дівчата прикрасили це дійство веселим танцювальним номером «Поварята» Пісні під гітару біля вогнища, зустріч з відомими бардами… та на цьому вечір не скінчився! Продовження програми – нічна гра «Казкові пригоди». На ранковій лінійці відбулося нагородження переможців. Команда нашого закладу посіла перше та друге місця в конкурсній програмі «Орієнт шоу» у двох вікових категоріях.
Так співпало, що 22 вересня команда Кривого Рогу відстоювала честь міста на танцювальному шоу «Майданс – третій сезон». Ми не могли не підтримати земляків та долучилися до групи підтримки.
       Змістовні та насичені вихідні подарували дітям багато яскравих вражень, безліч отриманих навичок і умінь та таємну надію на те, що в перемозі Кривого Рогу на «Майдансі» є вагома частка нашої підтримки.


14 жовтня 2012 року
     ІІІ Всеукраїнський  козацький фестиваль «Покрова на Хортиці» - унікальний, не має собі рівних в Україні. Він подарував усім нам натхнення, гарний настрій, дав змогу насолодитися виступами творчих колективів з усієї України, більше дізнатись про козацькі традиції та історію Запорізького краю. Нам  щиро жаль тих, хто не зміг побувати на фестивалі і побачити все на власні очі. Такі яскраві спогади залишаються в душі наших вихованців назавжди.
  Вихованці нашого закладу стали активними учасниками  заходів свята Покрови Пресвятої Богородиці, що відбулися на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця»
 Не аби який інтерес викликали інтерактивні козацькі розваги:
- показовий виступ шкіл національних бойових мистецтв
- показовий виступ Федерації козацького герцю.
Містечко майстрів народного мистецтва «Запорізькі обереги»  ознайомило дітей з народними промислами козацьких часів.    
  «Національне подвір’я» за участю національно-культурних товариств запам’яталося нашим дітям смачним кулішем.
          Всі люди, які в цей день відвідали Запорізьку січ мали можливість благодійно відвідати всі екскурсійні програми по музейним об’єктам Національного заповідника «Хортиця» за що велика подяка генеральному директору заповідника Остапенко Максиму Олександровичу.Немає коментарів:

Дописати коментар